Sportnapok – Sepsiszentgyörgy
2018. szeptember 21-23.

Mikó László Kosárlabda Emléktorna

Péntek, 10.00 óra – Sepsi Aréna nagyterem

Terepduatlon

Szombat, 9.00 óra – Sepsi Aréna tér

Retro autó kiállítás

Vasárnap, 9.00 óra – Sepsi Aréna tér

Fiú U16 kosárlabda bajnokság

Péntek, 15.00 óra – Sepsi Aréna nagyterem

U14 fiú kosárlabda kupa

Vasárnap, 9.00 óra – Sepsi Aréna nagyterem

A „legsportosabb osztály” vetélkedő

Péntek, 13.00 óra - Sepsi Aréna kisterem

Reggeli torna Encivel

Szombat, 9.00 óra – Sepsi Aréna – színpad

Sakkverseny

Vasárnap, 9.00 óra – Sepsi Aréna nagyterem

Curling bemutató és verseny a jégpályán

Péntek, 16.00 óra – Sepsi Jégcsarnok

Női focibajnokság

Szombat, 9.00 óra – Sepsi Aréna kisterem

Minikosárlabda U12 lány bajnokság

Vasárnap, 9.00 óra – Sepsi Aréna kisterem

A Sportnapok hivatalos megnyitója

Péntek, 17.00 óra – Városközpont, Szabadság tér

Teniszbajnokság

Szombat, 9.00 óra – Sepsi Aréna teniszpálya

Teniszbajnokság

Vasárnap, 9.00 óra – Sepsi Aréna teniszpálya

Kicsid Gábor tiszteletfutás

Péntek, 17.15 óra – Városközpont, Szabadság tér

IX. Sugás Futás – Sepsiszentgyörgy – Sugásfürdő

Szombat, 9.00 óra – iratkozás a Szabadság téren

Kis bajnokok versenyei

Vasárnap, 9.30 óra – Sepsi Aréna tér

Olimpiai színek stafétája

Péntek, 17.30 óra – Városközpont, Szabadság tér
Szervező: Olimpiai Akadémia, Révész Katalin

Foci gyerekeknek

Szombat, 9.00 óra – Helyszínek: a Szabó Kati sportcsarnok, műfüves pálya illetve a hátsó edző pálya

Extrém sporteszközök bemutatása

Vasárnap, 10.00 óra – Sepsi Aréna tér

Asztalitenisz kupa gyerekeknek

Szombat, 9.00 óra – Topspin terem

Lovagoltatás

Vasárnap, 10.00 – Sepsi Aréna tér

Streetball

Szombat, 9.30 óra – Sepsi Aréna tér

Lábtenisz Kupa

Vasárnap, 10.00 óra – Sepsi Aréna tér

Extrém sporteszközök bemutatása

Szombat, 10.00 óra – Sepsi Aréna tér

Karting

Vasárnap, 10.00 óra – Sepsi Aréna tér

Baranta Íjászverseny – VI. Baranta íjásztalálkozó

Szombat, 10.00 óra – Sepsi Aréna mögötti füves területen

Napköszöntő jóga

Vasárnap, 10.00 óra – Sepsi Aréna – színpad

Teqball

Szombat, 10.00 óra – Sepsi Aréna tér

U10 Sportnapok kupa

Vasárnap, 10.00 óra - Sepsi Jégcsarnok

Fedezd fel a búvárkodást

Szombat, 10.00 óra – Sepsi Aréna tér

Squash / fallabda

Vasárnap, 9.00 óra – Városi uszoda

Zumba kids bemutató

Szombat, 10.00 óra – Sepsi Aréna – színpad

H.I.I.T Training

Vasárnap, 10.30 óra – Sepsi Aréna – színpad

Old Boys kézilabda kupa

Szombat, 10.00 óra – Sepsi Aréna nagyterem

Sportágválasztó

Vasárnap, 11.00 óra – Sepsi Aréna tér

Küzdősport verseny és bemutató

Szombat, 10.00 óra – Sepsi Aréna nagyterem

Orbán Bara Gábor Trial Suli

Vasárnap, 11.00 óra - Sepsi Aréna tér

Társasjáték

Szombat, 10.00 óra – Sepsi Aréna nagyterem

Harcművészeti bemutató

Vasárnap, 11.00 óra – Sepsi Aréna – színpad

U8 Székelyföldi Sportnapok jégkorong kupa.

Szombat, 10.00 óra – Sepsi Jégcsarnok

Step Aerobic

Vasárnap, 11.30 óra – Sepsi Aréna – színpad

Mobility Day – megnyitó

Szombat, 10.00 óra – Szabadság tér

Pedagógus labdarúgó kupa

Vasárnap, 12.00 óra – Sepsi Aréna kisterem

Vívás bemutató

Szombat, 10.30 óra – Sepsi Aréna – színpad

Sepsi OSK Nyílt Nap

Vasárnap, 12.00 óra – Sepsi Aréna tér

BodyART bemutató

Szombat, 11.00 óra – Sepsi Aréna – színpad

Fedezd fel a búvárkodást

Vasárnap, 12.00 óra - Sepsi Aréna tér

Sportantropometria – Sportági felmérések

Szombat, 11.00 óra – Sepsi Aréna nagy konferenciaterem

Társasági táncbemutató

Vasárnap, 12.10 óra – Sepsi Aréna – színpad

Kangoo kids Fitness Move

Szombat, 11.30 óra – Sepsi Aréna – színpad

ÜgyesEb kutyaoktatás bemutató

Vasárnap, 12.30 óra – Sepsi Aréna – színpad

Baranta Íjászverseny – Távlövészet

Szombat, 12.00 óra – Sepsi Aréna tér

Önvédelem bemutató

Vasárnap, 13.00 óra – Sepsi Aréna – színpad

Floorball bajnokság

Szombat, 12.00 óra – Sepsi Aréna kisterem

Kézilabda kupa

Vasárnap, 13.00 óra – Sepsi Aréna nagyterem

Squash/fallabda „nyílt nap”

Szombat, 10.00 óra  – városi uszoda épülete

Gyorsulási autóverseny

Vasárnap, 13.00 óra - Helyszín: az illyefalvi út

U19-es és U17-es foci mérkőzések: Sepsi OSK-Csíkszereda

Szombat, 12.00 óra - a városi stadion hátsó edző pályáján

Sepsi OSK labdarúgó csapat közönségtalálkozó

Vasárnap, 13.30 óra – Sepsi Aréna – színpad

Modern tánc: a Gyermekek Palotája

Szombat, 12.30 óra – Sepsi Aréna – színpad

Harcművészeti bemutató

Vasárnap, 14.00 óra – Sepsi Aréna – színpad

Kangoo Jumps Fitness Move felnőtteknek

Szombat, 13.00 óra – Sepsi Aréna – színpad

Body & Mind Zumba bemutató

Vasárnap, 14.30 óra – Sepsi Aréna – színpad

Buborékfoci

Szombat, 13.00 óra – Sepsi Aréna nagyterem

Biciklitúra

Vasárnap, 15.00 óra – Sepsi Aréna tér

Orbán Bara Gábor Trial Show

Vasárnap, 15.15 óra – Sepsi Aréna – színpad

Kutya fogathajtás bemutató

Szombat, 14.00 óra – Sepsi Aréna – színpad

Grit-Dance-Fitness bemutató

Vasárnap, 15.45 óra – Sepsi Aréna – színpad

Könyvbemutató – „Ötkarikás beszélgetetések aranyérmeseinkkel”

Szombat, 14.30 óra – Sepsi Aréna nagy konferenciaterem

Rétyi Fúvó Shock Orchestra előadása

Szombat, 14.30 óra – Sepsi Aréna – színpad

Hokisuli toborzó

Vasárnap, 16.30 óra – Sepsi Aréna tér

Power Move Fitness Move

Szombat, 15.00 óra – Sepsi Aréna – színpad

Birkózás bemutató

Vasárnap, 16.45 óra – Sepsi Aréna – színpad

Judo bemutató

Vasárnap, 17.00 óra – Sepsi Aréna – színpad

Fitness Tribe – lépcsős gyakorlat bemutató

Szombat, 15.30 óra – Sepsi Aréna – színpad

Királypingvinek műkorcsolya bemutató

Vasárnap, 17.00 óra - Sepsi Jégcsarnok

Árkosi fúvószenekar koncertje

Vasárnap, 17.30 óra – Sepsi Aréna – színpad

Korfball

Szombat, 16.00 óra – Sepsi Aréna tér

Záró ceremónia

Vasárnap, 18.30 óra – Sepsi Aréna – színpad

Amatőr lány kézilabda bajnokság

Szombat, 16.00 óra – Sepsi Aréna nagyterem

Kézilabda kupa

Szombat, 16.00 óra – Sepsi Aréna kisterem

Khumba Transz-Afrika Expedíció 2018

Szombat, 16.00 óra – Sepsi Aréna nagy konferenciaterem

Rétyi Fúvó Shock Orchestra előadása

Szombat, 16.15 óra – Sepsi Aréna – színpad

Mobility Day - kerékpáros felvonulás

Szombat, 16.15 óra - Szabadság tér

Ida Aerobik bemutató

Szombat, 16.45 óra – Sepsi Aréna – színpad

U16 jégkorong mérkőzés – Királypingvinek – Felcsík SK

Szombat, 17.00 óra – Sepsi Jégcsarnok

Zumba toning

Szombat, 17.45 óra – Sepsi Aréna – színpad

Újságíró - színész - politikus teremfoci bajnokság

Szombat, 18.00 óra – Sepsi Aréna nagyterem

MANÓ AND FRIENDS

Szombat, 19.00 óra – Sepsi Aréna – színpad

 

A szervezők fenntartják a műsorváltoztatás jogát!

11
Sportnapok
56
partneregyesület
32123
résztvevő
696
sportprogram

Támogatók - Sportnapok

© EQUITES Sportegyesület
Sepsiszentgyörgy, Kovászna megye

Webfejlesztés: Digital Studio